Emsisoft

Прайс Emsisoft

Безкоштовна тестова версія (для організацій)

Скачати Emsisoft Anti-Malware

Місія Emsisoft

 Антивирусы EmsisoftМи в Emsisoft прагнемо надати краще виявлення вірусів і відмінний захист для домашніх і бізнес-користувачів. Ми добиваємося цього шляхом об’єднання першокласних технологій подвійного сканування і технології аналізу поведінки, яка була розроблена і доведена до досконалості за багато років.

Наша динамічно розвивається компанія є одним з провідних європейських постачальників програмних технологій для виявлення шкідливих програм, таких як віруси, трояни, шпигунські програми, кейлоггери, руткіти. Наші продукти постійно здобувають перемогу і займають лідируючі позиції в незалежних порівняльних тестах.


Факти про компанію

Emsisoft є приватною компанією, яка розташована в Австрії. Компанія активно розвивається з моменту свого заснування в 2003 році і не залежить від зовнішнього фінансування.

Emsisoft є віртуальною компанією. Близько 20 діючих співробітників розкидані по всьому світу, але працюють разом так, як якщо б вони сиділи в одному офісі. Emsisoft був удостоєний австрійської ІТ-премії «Constantinus 2005″ за свою інноваційну концепцію управління компанією.

Більше 6 мільйонів користувачів по всьому світу використовують продукти Emsisoft. У 2011 році дослідники виявили, що ринок Emsisoft займає більше 1% від світового ринку в сегменті сканування вірусів.

Продукти Emsisoft для приватних користувачів і малих офісів

 

 • Emsisoft Emergency KitОсобливості
  •     Аварійний комплект для заражених ПК
  •     Технологія двоядерного сканування
  •    100% портативна версія - відмінно підходить для USB носіїв

  Як це працює

  •     Emsisoft Emergency Kit Scanner

      З Emsisoft Emergency Kit Scanner у Вас буде потужний сканер Emsisoft, обладнаний графічним інтерфейсом. Виявляє, троянів, хробаків, ботів, кейлогерів і інші шкідливі програми.

  •     Emsisoft Commandline Scanner

      Цей сканер володіє функціоналом схожим з Emergency Kit Scanner, але не має графічного інтерфейсу. Дана утиліта, спеціально розроблена для досвідчених користувачів і ідеально підходить для пакетних завдань.

       Щоб запустити Emsisoft Commandline Scanner, виконайте наступне:

      - Відкрийте командний рядок Windows (Виконати: cmd.exe)
      - Перейдіть на диск USB-носія (наприклад, f:), а потім на папку з виконуваними файлами (наприклад, cd run)
      - Запустіть сканер, ввівши: a2cmd.exe

      Потім, Ви побачите Help з описом всіх параметрів.

       Ось приклад сканування диска c: \ зі скануванням пам'яті, (слідів в) реєстрі і підтримкою архівів. Знайдене шкідливе ПЗ міститься в карантин ..

      a2cmd.exe /f="c:\" /m /t /a /q="c:\quarantine\"

  Лицензія

  Emsisoft Emergency Kit безкоштовний для домашнього використання. Для використання даного рішення на підприємствах зверніться до офіційного представника в Україні за контактами, вказаними на цій сторінці

  Чи буде працювати на моєму ПК?

  Програма працює на Windows 7, 8 і 10 зі встановленими останніми пакетами оновлень. Всі функції повністю доступні на x64 системах. Використовує близько 200 MB RAM. Ідеально, якщо у вашому комп'ютері від 1 GB RAM.
 • Emsisoft Anti-MalwareEmsisoft Anti-Malware - це комплексний захист ПК від вірусів, троянів, шпигунських програм, рекламного ПЗ, хробаків, ботів, кейлоггеров і руткітів. 2 сканера в 1: Anti-Virus + Anti-Malware 3 види захисту від зараження: файлова захист, аналізатор поведінки і веб-захист.
  2 сканера для очищення зараження: Anti-Malware + Anti-Virus!

  Не просто сканери, а комбінація двох продуктів світового класу - Emsisoft Anti-Malware і движка BitDefender. Останні тести доводять відмінне виявлення шкідливого ПО обома продуктами.
  • Немає подвоєною по тривалості перевірки системи, як це було б у разі окремого сканування обома програмами.
  • Значне підвищення продуктивності стало можливим завдяки інтеграції двох двигунів на найнижчому рівні.
  • Немає подвійний ціни - два кращих продукту за ціною одного.

  3 види захисту: файлова захист, аналізатор поведінки і веб-захист

  •     Починаючи з 5 версії: Нова, вільно настроюється файлова захист, яка перевіряє всі завантажені і запущені файли з близько 4 мільйонами сигнатур відомих шкідливих програм.
  •     На відміну від звичайних систем захисту, Emsisoft Anti-Malware не тільки перевіряє файли, але і постійно контролює поведінку всіх активних програм, і, в разі підозрілої поведінки, повідомляє про тривогу.
  •     Типові шляхи зараження, виключені заздалегідь. Сайти, які намагаються завантажити троянів і програм-шпигунів або містять в собі облудну інформацію, блокуються веб-захистом.
  •     Оновлення сигнатур відбувається, як мінімум, 5 раз в день, а в поєднанні із захистом поведінки програм, гарантують максимальний захист від інфекцій.
 • Emsisoft Mobile Security - це перша відповідь нашої компанії світу шкідливих програм для мобільних пристроїв. Ця програма для забезпечення мобільної безпеки нового покоління для Android-пристроїв, орієнтована на невелике (або нульове) споживання заряду батареї і ресурсів системи і забезпечує доступ до ряду функцій системи безпеки, щоб допомогти Вам мати більш захищений досвід роботи з Android і приймати більш інформовані рішення при роботі з пристроєм.

  Захищає Ваш смартфон або планшет на базі Android від всіх Інтернет-загроз.

  Основні функції:

  •         Перевірка всіх збережених файлів на віруси
  •         Захист в режимі реального часу блокує шкідливі програми в момент їх завантаження
  •         Веб-захист блокує доступ до небезпечних сайтів
  •       Функція Анти-Злодій дозволяє віддалено заблокувати пристрій або стерти дані з пристрою в разі його крадіжки або втрати
  •         Аудит конфіденційності даних для встановлених додатків

 

Продукты Emsisoft для средних и крупных предприятий

 • Emsisoft Anti-MalwareEmsisoft Anti-Malware - це комплексний захист ПК від вірусів, троянів, шпигунських програм, рекламного ПЗ, хробаків, ботів, кейлоггеров і руткітів. 2 сканера в 1: Anti-Virus + Anti-Malware 3 види захисту від зараження: файлова захист, аналізатор поведінки і веб-захист.


  2 сканера для очищення зараження: Anti-Malware + Anti-Virus!

  • Не просто сканери, а комбінація двох продуктів світового класу - Emsisoft Anti-Malware і движка BitDefender.
  • Останні тести доводять відмінне виявлення шкідливого ПО обома продуктами.
  • Немає подвоєною по тривалості перевірки системи, як це було б у разі окремого сканування обома програмами. Значне підвищення продуктивності стало можливим завдяки інтеграції двох двигунів на найнижчому рівні.
  • Немає подвійний ціни - два кращих продукту за ціною одного.

  3 види захисту: файловий захист, аналізатор поведінки і веб-захист

  •     Близько 4 мільйонів сигнатур відомих шкідливих програм.
  •     На відміну від звичайних систем захисту, Emsisoft Anti-Malware не тільки перевіряє файли, але і постійно контролює поведінку всіх активних програм, і, в разі підозрілої поведінки, повідомляє про тривогу.
  •     Типові шляхи зараження, виключені заздалегідь. Сайти, які намагаються завантажити троянів і програм-шпигунів або містять в собі шкідливу інформацію, блокуються веб-захистом.
  •     Оновлення сигнатур відбувається, як мінімум, 5 раз в день, а в поєднанні із захистом поведінки програм, гарантують максимальний захист від інфекцій.
 • Emsisoft Anti-Malware for Server Emsisoft Anti-Malware for Server

  Новий файловий захист перевіряє всі завантажені і запущені файли з близько 5 мільйонами сигнатур відомих шкідливих програм.

      Коли в системі виявлено зараження, програма поміщає файли в карантин або видаляє їх безповоротно, а адміністратор отримує повідомлення.
      Оновлення сигнатур відбувається, як мінімум, 5 раз в день, а в поєднанні із захистом поведінки програм, гарантують максимальний захист від інфекцій.

   ЗАЛИШАЙТЕСЯ В БЕЗПЕЦІ з трьома рівнями ЗАХИСТУ

  WEB-захист: Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до веб-сайту, який поширює троянське і шпигунське ПЗ, Emsisoft Anti-Malware не дозволить вам це зробити. Вбудований список відомих небезпечних і шахрайських веб-сайтів автоматично оновлюється щогодини.
  File Guard: Цей найважливіший рівень захисту перевіряє всі файли, що завантажуються і запускаються, за допомогою більш ніж 10 мільйонів сигнатур відомих шкідливих програм. Emsisoft Anti-Malware File Guard розумний, і самостійно оптимізує свою роботу, так що ви не будете відчувати вплив перевірки файлів у фоновому режимі кожну секунду.
  Поведінковий блокувальник: щоб нейтралізувати загрози нульового дня, які ще не включені в базу даних сигнатур, Emsisoft Anti-Malware постійно контролює поведінку всіх активних програм і повідомляє про підозрілу активність. У поєднанні з перевіркою в «хмарі», Emsisoft Anti-Malware - абсолютна зброя проти спеціалізованих і складних атак, від яких Вас не можуть захистити інші продукти.

 • Emsisoft Enterprise ConsoleEmsisoft Enterprise Console забезпечує повний контроль інсталяції дистрибутивів Emsisoft Anti-Malware на робочих станціях і серверах у Вашій мережі.

  •      Централізований розподіл оновлень у Вашій мережі для економії трафіку.
  •      Дистанційна установка на Ваші робочі станції і сервери.
  •      Віддалене сканування і видалення знайдених вірусів.
  •      Розширені настройки доступу для користувачів і груп.
  •      Централізована звітність виявленого шкідливого ПЗ і відправка на e-mail.


  Розповсюджується безкоштовно.

 • Emsisoft Commandline Scanner - легкий інструмент для перевірки заражень ПК.

  Emsisoft Commandline ScannerEmsisoft Commandline ScannerДля системних адміністраторів, досвідчених користувачів і просунутих користувачів командного рядка. Перевірте Ваш комп'ютер на наявність зараження за допомогою Commandline Scanner. Включає всі функції сканера Anti-Malware і BitDefender.

  Emsisoft Commandline Scanner - це частина пакету Emsisoft Anti-Malware і Emsisoft Emergency Kit.
  Emsisoft Commandline Scanner безкоштовний для приватного використання. Для комерційного використання потрібно придбати ліцензію. Ліцензія Emsisoft Anti-Malware вже включає ліцензію на Commandline Scanner. Будь ласка, майте на увазі, що спеціальні ліцензії для використання Commandline Scanner на серверних ОС доступні за запитом.