Lycamobile в Україні. Відгуки абонентів.

Реклама LycaMobile обіцяє нам дешеві дзвінки в усіх напрямках: Україна, Європа … Насправді не все так просто: абоненти LycaMobile масово скаржаться на блокування їх номерів через “незрозумілу активність”.

Що таке “незрозуміла активність” – незрозуміло навіть самим операторам call-центру, принаймні вони нічого пояснити не можуть, або не хочуть, деякі оператори відверто хамлять… тобто їм просто наплювати на абонентів. Таке враження, що ми повернулися в 90-і роки минулого століття.

Незважаючи на запевнення співробітників LycaMobile про відсутність втручання співробітників компанії в процес блокування користувачів, все ж створюється враження, що блокування – штучне явище. Блокування абонентів LycaMobile з наступною верифікацією для розблокування може маскувати збір персональних даних мешканців України.

Чи отримає Лайка з таким ставленням до людей свій мільйон абонентів в Україні – питання риторичне. Купувати SIM-карту LycaMobile чи ні – вирішувати вам.

https://www.otzyvua.net/uk/lycamobile

https://otzyv.biz.ua/testimonials/lycamobile-otzyvy-klientov/

https://otzovik.com/reviews/sotoviy_operator_lycamobile_ukraina/

Коментарі 4

  • У меня было нечто похожее. Симку заблокировали, я не смог звонить на Lycamobile и MTS, а у меня все знакомые как раз на MTS, сказали прислать копию паспорта, неделю я был без связи. Поддержка у Lycamobile просто жуткая, ноль реакции на проблемы клиентов. Не связывайтесь с ними.

  • Цена на минуты у Лайкамобил неплохая, но остаться из-за них без связи в критический момент можно элементарно. Лучше не вестись на дешевку, в итоге обойдётся дороже.

  • Мне заблокировали звонки на городские номера. Требуют паспорт. Это незаконно.

  • Я только вернулся с моря, где из-за LycaMobile остался без связи на целых 10 дней. Эти клоуны тупо отключили мне мой оплаченный на месяц пакет. Ну не уроды?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.