Tencent

Tencent в Україні

Tencent – китайська інвестиційна холдингова компанія, заснована в 1998 році в місті Шеньчжень. Дочірні компанії Tencent, як в самому Китаї, так і в інших країнах світу, спеціалізуються на різних областях високотехнологічного бізнесу, в тому числі різних інтернет-сервісах, розробках в області штучного інтелекту і електронних розваг.

Tencent є найбільшою інвестиційною компанією в світі і однією з найбільших венчурних компаній. Численні сервіси Tencent включають в себе соціальні мережі, музичні та веб-портали, засоби електронної комерції, платіжні системи, мобільні і онлайн-ігри. Tencent належать найбільш поширений в Китаї сервіс миттєвого обміну повідомленнями Tencent QQ і мобільний додаток для передачі текстових і голосових повідомлень WeChat. Tencent володіє найбільшою в Китаї і третьої в світі за кількістю зареєстрованих користувачів після Facebook і YouTube соціальною мережею Qzone.

16 червня 2004 року компанія провела IPO на основному майданчику Гонконгської фондової біржі. До кінця 2017 Tencent за своєю ринковою капіталізацією, що перевищує 500 млрд доларів, посіла п’яте місце в світі.

Tencent володіє компанією – розробником відеоігор Riot Games, а в червні 2016 року Tencent викупила 84% SUPERCELL за 8,2 мільярда доларів. 21 травня 2018 року компанія купила 80% акцій студії-розробника Path of Exile – Grinding Gear Games.

Продукти Tencent, доступні в Україні в даний час:

Tencent PC Manager

Tencent Mobile Manager

Пропонуємо співпрацю провайдерам, гарантуємо ексклюзивні умови. Для початку співпраці з нами використовуйте цю форму, або форму зворотнього зв’язку.