Emsisoft 2021.1: Покращено звіти та журнали пристроїв

Протягом останнього місяця наші розробники працювали над вдосконаленням наших функцій звітування та ведення журналу, щоб зробити їх більш потужними та ефективними у використанні.

Експорт в Excel

Усі таблиці даних (список пристроїв, список користувачів тощо) у MyEmsisoft тепер можна завантажити у форматі Microsoft Excel, натиснувши піктограму експорту, розташовану над таблицею даних.

Покращені звіти

Налаштовуючи звіти, ви тепер можете вибрати, які стовпчики ваших сіток даних ви хотіли б відображати у звітах, включаючи власні розташування стовпців, сортування та фільтрування.

Покращені журнали рівня пристрою

Як і на захисті кінцевої точки на робочому столі, тепер ви можете групувати та фільтрувати події в журналах пристроїв. Всього за кілька кліків ви можете створити відфільтрований список, який відображатиме лише критичні попередження про шкідливе програмне забезпечення.

Усі вдосконалення Emsisoft 2021.1 у двох словах

Захист пристрою  (настільний)

  • Кілька незначних виправлень.

Консоль управління  (веб-програма)

  • Нова функція експорту Excel для таблиць даних.
  • У звітах з’являються нові спеціальні стовпці.
  • Новий стовпець у сітках пристроїв, щоб показати номер версії операційної системи.
  • Покращена фільтрація журналу на рівні пристрою.
  • Кілька незначних виправлень.

Як отримати нову версію

Як завжди, доки в програмі ввімкнено автоматичне оновлення, ви будете отримувати останню версію автоматично під час регулярних запланованих оновлень, які за замовчуванням є щогодинними.

Примітка для корпоративних користувачів:  Якщо ви вирішили отримувати оновлення із затримкою у налаштуваннях оновлення для своїх клієнтів, вони отримають нову версію програмного забезпечення не раніше ніж через 30 днів після регулярної доступності програми “Stable”. Це дає вам час виконати внутрішні тести на сумісність, перш ніж нова версія автоматично розповсюдиться серед ваших клієнтів.

Чудового та добре захищеного дня!