Emsisoft

Завантажити Emsisoft Anti-Malware

Завантажити Emsisoft Emergency Kit

Місія Emsisoft

Ми в Emsisoft прагнемо надати краще виявлення вірусів і відмінний захист для домашніх і бізнес-користувачів. Це досягнуто шляхом об’єднання першокласних технологій подвійного сканування і технології аналізу поведінки, які були розроблені і доведені до досконалості за багато років.

Наша компанія динамічно розвивається і є одним з провідних європейських постачальників програмних технологій для виявлення шкідливих програм, таких як: віруси, трояни, шпигунські програми, кейлоггери, руткіти. Наші продукти постійно посідають перші місця в незалежних порівняльних тестах.

Факти про компанію

Emsisoft є приватною компанією, яка розташована в Австрії. Компанія активно розвивається з моменту свого заснування в 2003 році.

Emsisoft є віртуальною компанією. Близько 20 діючих співробітників розкидані по всьому світу, але працюють разом, так, якби вони сиділи в одному офісі. Emsisoft був відзначений нагородою “Constantinus 2005″ за свою інноваційну концепцію управління компанією.

Більше 6 мільйонів користувачів по всьому світу використовують продукти Emsisoft. У 2011 році дослідники виявили, що на ринку ПО Emsisoft займає більше 1% в сегменті сканування вірусів.

Продукти Emsisoft

Серед продуктів Emsisoft присутні продукти: для файлових серверів, для пристроїв на ОС Android, антивірус для ПК, антивірус для флеш-USB.


 Emsisoft Anti-MalwareEmsisoft Anti-Malware – базовий продукт від компанії Emsisoft.

Emsisoft Anti-Malware – потужний багатоядерний антивірус і антишпигун, що захищає комп’ютер від різних видів шкідливого ПЗ. Контроль програм блокує будь-які шкідливі дії, веб-захист зупиняє інтернет-загрози, коли ви перебуваєте онлайн.

Emsisoft Anti-Malware виявляє і безпечно знешкоджує віруси, трояни, черв’яки, шпигунські програми (Spyware), рекламне ПО (Adware), руткіти, кейлоггери, програми-дозвонщики, боти і інші інтернет-загрози.

Веб-захист. Якщо Ви випадково намагаєтеся зайти на веб-сайт, який відомий поширенням троянів, шпигунів і будь-яких інших шкідливих програм, то Emsisoft Anti-Malware зупинить подібне підключення і зараження.

Використовувані технології дозволяють видаляти шкідливі програми до того, як вони завдадуть якоїсь шкоди.

Антивірус щодня оновлюється і зручний у використанні. Використання двох антивірусних движків Bitdefender і Emsisoft дозволяє показувати відмінні результати по виявленню шкідливих програм та інших загроз, зберігаючи при цьому високу продуктивність і швидкодію системи.


Emsisoft Emergency Kit – безкоштовний антивірус, який встановлюється на портативний носій або на ПК для сканування і знешкодження вірусів. Для домашніх користувачів він повністю безкоштовний.


Для бізнесу радимо використовувати Emsisoft Business Security (захист ПК: Emsisoft Anti-Malware + адмінконсоль) або Emsisoft Enterprise Security (захист ПК + серверів: Emsisoft Anti-Malware + адмінконсоль).