Emsisoft

Прайс Emsisoft

Скачати Emsisoft Anti-Malware

Місія Emsisoft

Ми в Emsisoft прагнемо надати краще виявлення вірусів і відмінний захист для домашніх і бізнес-користувачів. Ми добиваємося цього шляхом об’єднання першокласних технологій подвійного сканування і технології аналізу поведінки, яка була розроблена і доведена до досконалості за багато років.

Наша динамічно розвивається компанія є одним з провідних європейських постачальників програмних технологій для виявлення шкідливих програм, таких як віруси, трояни, шпигунські програми, кейлоггери, руткіти. Наші продукти постійно здобувають перемогу і займають лідируючі позиції в незалежних порівняльних тестах.

Факти про компанію

Emsisoft є приватною компанією, яка розташована в Австрії. Компанія активно розвивається з моменту свого заснування в 2003 році і не залежить від зовнішнього фінансування.

Emsisoft є віртуальною компанією. Близько 20 діючих співробітників розкидані по всьому світу, але працюють разом так, як якщо б вони сиділи в одному офісі. Emsisoft був удостоєний австрійської ІТ-премії “Constantinus 2005″ за свою інноваційну концепцію управління компанією.

Більше 6 мільйонів користувачів по всьому світу використовують продукти Emsisoft. У 2011 році дослідники виявили, що ринок Emsisoft займає більше 1% від світового ринку в сегменті сканування вірусів.

Продукти Emsisoft

Серед продуктів Emsisoft присутні продукти: для файлових серверів, для пристроїв на Android, антивірус для ПК, антивірус для флеш-USB.