Emsisoft

Завантажити Emsisoft Anti-Malware

Місія Emsisoft

Ми в Emsisoft прагнемо надати краще виявлення вірусів і відмінний захист для домашніх і бізнес-користувачів. Ми добиваємося цього шляхом об’єднання першокласних технологій подвійного сканування і технології аналізу поведінки, яка була розроблена і доведена до досконалості за багато років.

Наша компанія динамічно розвивається і є одним з провідних європейських постачальників програмних технологій для виявлення шкідливих програм, таких як: віруси, трояни, шпигунські програми, кейлоггери, руткіти. Наші продукти постійно отримають перемогу і займають лідируючи позиції в незалежних порівняльних тестах.

Факти про компанію

Emsisoft є приватною компанією, яка розташована в Австрії. Компанія активно розвивається з моменту свого заснування в 2003 році і не залежить від зовнішнього фінансування.

Emsisoft є віртуальною компанією. Близько 20 діючих співробітників розкидані по всьому світу, але працюють разом так, якби вони сиділи в одному офісі. Emsisoft був відзначений нагородою “Constantinus 2005″ за свою інноваційну концепцію управління компанією.

Більше 6 мільйонів користувачів по всьому світу використовують продукти Emsisoft. У 2011 році дослідники виявили, що на ринку ПО Emsisoft займає більше 1% в сегменті сканування вірусів.

Продукти Emsisoft

Серед продуктів Emsisoft присутні продукти: для файлових серверів, для пристроїв на ОС Android, антивірус для ПК, антивірус для флеш-USB.


 Emsisoft Anti-MalwareEmsisoft Anti-Malware – базовий продукт від компанії Emsisoft.

Emsisoft Anti-Malware – потужний багатоядерний антивірус і антишпигун, що захищає комп’ютер від різних видів шкідливого ПЗ. Контроль програм блокує будь-які шкідливі дії, веб-захист зупиняє інтернет-загрози, коли ви перебуваєте онлайн.

Emsisoft Anti-Malware виявляє і безпечно знешкоджує віруси, трояни, черв’яки, шпигунські програми (Spyware), рекламне ПО (Adware), руткіти, кейлоггери, програми-дозвонщики, боти і інші інтернет-загрози.

Веб-захист. Якщо Ви випадково намагаєтеся зайти на веб-сайт, який відомий поширенням троянів, шпигунів і будь-яких інших шкідливих програм, то Emsisoft Anti-Malware зупинить подібне підключення і зараження.

Використовувані технології дозволяють видаляти шкідливі програми до того, як вони завдадуть якоїсь шкоди.

Антивірус щодня оновлюється і зручний у використанні. Використання двох антивірусних движків Bitdefender і Emsisoft дозволяє показувати відмінні результати по виявленню шкідливих програм та інших загроз, зберігаючи при цьому високу продуктивність і швидкодію системи.


Emsisoft Emergency Kit – безкоштовний антивірус, який встановлюється на портативний носій або на ПК для сканування і знешкодження вірусів. Для домашніх користувачів він повністю безкоштовний.

# Блокировка site.ru RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] # END WordPress # # BEGIN Deny site.ru referrer RewriteCond %{HTTP_REFERER} site\.ru [NC] RewriteRule .* - [F] # END Deny site.ru referrer