G DATA

 

Прайс G DATA

Безкоштовна тестова версія

Переваги роботи з бізнес-версіями G DATA

Переваги співпраці з G DATA для провайдерів

Компанія G Data Software AG, розташована в місті Бохум, є інноваційною і швидко зростаючою компанією з розробки програмного забезпечення, основний фокус діяльності якої – рішення для комп’ютерної безпеки. Компанія, заснована в Бохумі в 1985 році, більш ніж 20 років тому розробила першу антивірусну програму, вона вважається одним з великих фахівців в області Інтернет-безпеки і одним з піонерів захисту від вірусів. У 2015 році відзначали 30 років з дня її заснування. G Data – один з найстаріших у світі виробників програмного забезпечення в сфері безпеки. Крім того, за останні 10 років жоден з європейських виробників програмного забезпечення для комп’ютерної безпеки не отримував стільки національних і міжнародних нагород і не перемагав так часто в тестуванні, як G Data. Будучи лідером в області якості, G Data комбінує в своїх продуктах найкращі світові технології забезпечення безпеки. Прикладами цього є техніка DoubleScan, що використовує два незалежних антивірусних ядра, або технологія моментальної захисту OutbreakShield. Програмні рішення G Data можна придбати більш ніж в 90 країнах світу.


Продукти G DATA для домашніх користувачів і малих офісів

G DATA AntiVirus
G DATA Internet Security
G DATA TotalProtection
G DATA MobileSecurity 2


Продукти G DATA для середніх і великих підприємств

G Data AntiVirus Business
G DATA Client Security Business
G DATA Endpoint Protection Business
G Data MailSecurity

G Data Business


Відкрийте для себе можливості рішень G DATA для підприємств в реальних умовах. Протестуйте кожну функцію і складіть власну думку про те, що може і як працює G DATA Business Security 13-го покоління на практиці. Поряд з класичною установкою унікальний інструмент G DATA LiveView дозволяє безпосередньо за допомогою браузера тестувати функції G DATA EndpointProtection віддалено в реальній мережі. Просто увійдіть в систему і приступайте! Зробіть свій вибір і G DATA LiveView “Web надасть вам можливість скористатися оригінальним G DATA WebAdministrator.

До ваших послуг є всі можливості, які вам забезпечує WebAdministrator будь-якого іншого рішення G DATA для підприємства. Якщо вам потрібно мобільне управління безпекою в мережі, скористайтеся новим G DATA MobileAdministrator. В такому випадку G DATA LiveView “Mobile” також забезпечить оригінальні умови тестування: саме такі, в яких знаходяться всі користувачі рішень G DATA для підприємств 13-го покоління.

За допомогою G DATA WebAdministrator в G DATA LiveView “Web” ви також можете заходити в налаштування безпеки мережі з комп’ютерів, на яких не встановлені модулі G DATA. Для цього відкрийте представлену нижче посилання в браузері свого комп’ютера. Потім введіть зазначені нижче дані для входу, після чого відразу ж відкриється G DATA WebAdministrator – онлайн-панель управління нового G DATA Business 13-го покоління.

URL: https://mms.gdata.de/GDAdmin
Сервер: localhost
Аутентифікація: Інтегрована аутентифікація
Ім’я користувача: demo
Пароль: gdata
(Необхідний Silverlight®)

Відкрийте для себе новий вимір управління безпекою в мережі.

Перевірте, як за допомогою G DATA LiveView “Mobile” можна управляти параметрами безпеки смартфона або планшетного ПК в мережі. Для цього відкрийте посиланням, розташованим нижче в браузері свого мобільного пристрою або зісканують QR-код. Потім введіть зазначені нижче дані для входу, і ви відразу ж отримаєте доступ до G DATA MobileAdministrator – мобільного панелі управління G DATA Business 13-го покоління.

URL: https://mms.gdata.de/GDMobileAdmin
Сервер: localhost
Аутентифікація: Інтегрована аутентифікація
Ім’я користувача: demo
Пароль: gdata


Вигідні пакети G DATA для малих і середніх офісів

G DATA AntiVirus MUL
G DATA Internet Security MUL
G DATA Total Protection MUL

G DATA Web Service – сервіс щомісячної підписки на антивіруси G DATA


Наш сертифікат G DATA

Сертифікат дистрибутора G DATA в Україні