Emsisoft 2020.7: Нові попередження про атаку RDP та нова система сповіщень

Закриття портів при атаках через RDP

Протокол віддаленого робочого столу (RDP) на даний час є найпоширенішим вектором атаки.

RDP був розроблений таким чином, щоб забезпечити віддалений доступ технічним спеціалістам для вирішення проблем із програмним забезпеченням. Однак, якщо належним чином не захищено через VPN або інші засоби, RDP функціонує як відкрите запрошення для зловмисників – особливо на бізнес-серверах, які працюють в режимі онлайн 24/7.

Тепер програмне забезпечення Emsisoft відстежує стан служби RDP в режимі реального часу. Якщо Emsisoft виявить декілька невдалих спроб входу, він запустить попередження на хмарній консолі для адміністраторів. Потім вони можуть вирішити, чи відключити послугу RDP на постраждалому пристрої.

Крім того, на панелі також відображається стан служби RDP.

Примітка. Функція RDP працює з Windows 10 та Windows Server 2012 та новішими версіями.

Нова бічна панель сповіщень

Ми додали нову функцію сповіщень до хмарної консолі Emsisoft, яка покращує щоденний робочий процес та ефективність для адміністраторів. Він висвітлює всі події, які потребують термінового реагування, такі як щойно знайдені загрози, частково відключені компоненти безпеки або відсутні оновлення програмного забезпечення.

Нові повністю настроювані робочі простори та списки пристроїв

Однією з особливостей, яку часто вимагають наші клієнти, була можливість вибору користувацьких стовпців із властивостями пристрою на панелі інструментів робочої області Cloud Console. Тепер ви можете вибрати з більш ніж 25 доступних стовпців метаданих. Це дозволяє оптимізувати щоденний робочий процес, не пропускаючи жодної важливої ​​інформації, що стосується безпеки.

Усі покращення в 2020.7

Emsisoft Anti-Malware

  • Нові сповіщення про атаку RDP.
  • Кілька незначних виправлень.

MyEmsisoft / Cloud Console

  • Нові сповіщення про атаку RDP.
  • Нова бічна панель сповіщень.
  • Нові повністю настроювані робочі простори та списки пристроїв.
  • Покращені налаштування 2FA.
  • Кілька незначних виправлень.

Як отримати нову версію

Як завжди, якщо у вас ввімкнено автоматичне оновлення програмного забезпечення, ви отримуватимете останню версію автоматично під час регулярних планових оновлень, які щогодини за замовчуванням.

Примітка для корпоративних користувачів:  Якщо ви вибрали отримувати оновлення “Затримка” у налаштуваннях оновлення для своїх клієнтів, вони отримають нову версію програмного забезпечення не раніше ніж через 30 днів після регулярної “стабільної” доступності. Це дає вам час на проведення внутрішніх тестів на сумісність, перш ніж нова версія автоматично розгортається для ваших клієнтів.

Приємного та добре захищеного дня!