Нове в 2020.8: спеціальні відфільтровані подання для панелі приладів консолі

У цьому оновленні програмного забезпечення ми ввели деякі зручні функції економії часу, щоб допомогти адміністраторам безпеки працювати ще ефективніше під час використання хмарної консолі Emsisoft.

Оптимізація робочих процесів для адміністраторів безпеки

Відкрийте хмарну консоль Emsisoft і ви помітите нову піктограму праворуч від кожного стовпця таблиці у списку пристроїв. Клацніть піктограму, щоб вказати спеціальні фільтри, які негайно застосовуються до списку.

Як приклад, ви можете використовувати цю нову функцію для швидкого вибору всіх пристроїв, у яких виявлено зловмисне програмне забезпечення за останні 7 днів, і почати подальше розслідування. Це особливо корисно, якщо ви керуєте більшими робочими просторами (або декількома робочими місцями) з більш ніж 50 пристроями.

Нові збережені перегляди

Поруч із вікном пошуку ви також побачите нову кнопку для збереження поточного перегляду з усіма налаштуваннями, такими як власна сортування, фільтрування та розмір сторінки. Це забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних переглядів і робить щоденне управління захистом набагато ефективнішим, ніж раніше.

Коротше кажучи, всі покращення 2020.8

Emsisoft Anti-Malware

  • Вдосконалена модель внутрішньої безпеки.
  • Кілька незначних виправлень.

MyEmsisoft / Cloud Console

  • Нова функція для збереження бажаних налаштувань власного перегляду для швидкого доступу.
  • Нова функція фільтрації стовпців для робочих просторів та списків пристроїв.
  • Удосконалений публічний API для визначення режиму управління робочим простором.
  • Кілька незначних виправлень.

Як отримати нову версію

Як завжди, якщо у вас ввімкнено автоматичне оновлення програмного забезпечення, ви отримуватимете останню версію автоматично під час регулярних планових оновлень, які щогодини за замовчуванням.

Примітка для корпоративних користувачів:  Якщо ви вибрали отримувати оновлення “Затримка” в налаштуваннях оновлення для своїх клієнтів, вони отримають нову версію програмного забезпечення не раніше ніж через 30 днів після регулярної “стабільної” доступності. Це дає вам час на проведення внутрішніх тестів на сумісність, перш ніж нова версія автоматично розгортається для ваших клієнтів.

Приємного та добре захищеного дня!