Нове у 2020.9: Покращення ефективності Emsisoft Cloud Console

Ми завжди вітаємо побажання користувачів щодо вдосконалення нашого програмного забезпечення та послуг. Багато пропозицій, які ми отримуємо, зосереджені на вдосконаленні щоденних робочих процесів.

Ми працювали над реалізацією багатьох із цих ідей протягом останніх кількох тижнів і ми раді їх презентувати в цьому випуску програмного забезпечення!

Покращений розділ ліцензування в налаштуваннях робочої області

Ми повністю переробили ліцензійний розділ, який тепер дозволяє переглядати та редагувати спосіб оплати підписки, змінювати редакцію продукту, додавати чи видаляти місця відповідно до вимог тощо.

Нове управління сеансом входу в профіль користувача

Ми піднімаємо захист облікового запису користувача на новий рівень і переконуємось, що жоден неавторизований користувач не отримає доступ до вашої робочої області. Перевірте свій профіль користувача на MyEmsisoft, щоб побачити всі пристрої, на яких ви ввійшли в систему. Якщо ви не впізнаєте пристрій, відкликайте доступ одним клацанням миші.

Покращення інформаційної панелі робочої області

Меню гамбургера на окремих пристроях тепер включає новий ярлик, який дозволяє легко змінювати політику захисту пристрою. Ми також додали новий необов’язковий стовпець, який відображає статус служби RDP пристроїв та додатково покращує функціональність фільтрації.

Покращені сповіщення

Нова бічна панель сповіщень тепер також відображає критичні проблеми захисту та виявлення шкідливого програмного забезпечення на будь-якому з ваших пристроїв.

Усі вдосконалення 2020.9 у двох словах

Emsisoft Anti-Malware

  • Покращена сумісність із сервером Windows.
  • Покращена стабільність та безпека.
  • Кілька незначних виправлень.

MyEmsisoft / Cloud Console

  • Покращений розділ ліцензування в налаштуваннях робочої області.
  • Нове управління сеансом входу в профіль користувача.
  • Покращення інформаційної панелі робочої області.
  • Покращені сповіщення.
  • Кілька незначних виправлень.

Як отримати нову версію

Як завжди, доки в програмі ввімкнено автоматичне оновлення, ви будете отримувати останню версію автоматично під час регулярних запланованих оновлень, які за замовчуванням є щогодинними.

Примітка для корпоративних користувачів:  Якщо ви вирішили отримувати оновлення із затримкою у налаштуваннях оновлення для своїх клієнтів, вони отримають нову версію програмного забезпечення не раніше ніж через 30 днів після регулярної доступності програми “Stable”. Це дає вам час виконати внутрішні тести на сумісність, перш ніж нова версія автоматично розповсюдиться серед ваших клієнтів.

Чудового та добре захищеного дня!