Emsisoft отримав сертифікат VB100 в останньому тестуванні Virus Bulletin

Virus Bulletin 2018Virus Bulletin, портал з інформаційної безпеки та антивірусного тестування, нещодавно оголосив результати свого останнього порівняльного тесту VB100. Ми раді повідомити, що Emsisoft Anti-Malware отримав сертифікат VB100!

Кваліфікація для сертифікації VB100

На відміну від інших антивірусних тестів, які мають багаторівневі нагороди в залежності від продуктивності продукту, немає ніяких срібних або бронзових медалей, коли мова йде про VB100 – ви або отримали сертифікацію, або ні. Щоб отримати сертифікат VB100 антивірусний продукт повинен:

  • Блокувати всі файли WildList. WildList – це регулярно оновлюваний та ретельно перевірений вірусний список відомого шкідливого програмного забезпечення.
  • Не допустити помилкового спрацювання. Команда Virus Bulletin зібрала 450 тисяч доброякісних файлів. Якщо антивірусне програмне забезпечення неправильно виявляє будь-який з цих файлів, він не підходить для сертифікації VB100.

Останній раунд тестування відбувся на системах Windows 7 і Windows 10. Протягом всього тестування всі продукти мали доступ до Інтернету, щоб дозволити сканування у хмарі, крім періоду реактивного тестування, який визначає, наскільки ефективно продукт може активно виявляти шкідливе програмне забезпечення, коли він відключений від Інтернету.

Virus Bulletin 2018

Emsisoft Anti-Malware захистив тест-середовище бездоганно чистим від усіх цифрових загроз. На обох системах Windows 7 та Windows 10 наш провідний продукт виявив всі загрози WildList, без помилкових спрацювань і отримав сертифікат VB100 для Emsisoft Anti-Malware!

Ми пишаємося цим досягненням і радіємо тому, що Emsisoft Anti-Malware може забезпечити високий рівень захисту в реальному часі, а також в суворих тестових середовищах, таких як створених тут, у Virus Bulletin. Наша мета завжди полягає в тому, щоб забезпечити ефективний продукт, який не створює жодних компромісів щодо захисту ПК наших клієнтів.

Офіційним дистриб’ютором Emsisoft в України є компанія IT-LUX (тел. 044-3832695)

Сторінка Emsisoft тут