Антивірус для малих і середніх підприємств: 7 кроків до захисту вашого бізнесу за допомогою хмарної консолі Emsisoft

Ми розробили хмарну консоль Emsisoft, щоб полегшити життя системним адміністраторам. Веб-платформа дозволяє контролювати та керувати всіма захищеними Emsisoft пристроями з однієї інформаційної панелі. Незалежно від того, чи хочете ви розгорнути наше програмне забезпечення, застосувати політику захисту, запустити сканування або відповісти на сповіщення, Emsisoft Cloud Console дозволяє виконувати ті самі завдання, якби ви були на місці.

Готові розпочати роботу? Захистіть свій бізнес за допомогою хмарної консолі Emsisoft за допомогою семи простих кроків:

1. Підпишіться на 30-денний безкоштовний тест

Найкращий спосіб дізнатися, чи відповідає антивірусний продукт потребам вашого бізнесу – це перевірити його. Ми пропонуємо 30-денну безкоштовну пробну версію Emsisoft Business Security, яка дає вам повний доступ до всіх функцій програмного забезпечення – включаючи хмарну консоль Emsisoft.

Для початку підпишіться на обліковий запис користувача Emsisoft та увійдіть у MyEmsisoft .

2. Створіть робочу область для вашої організації

Після підписки на пробний рахунок наступним кроком є створення робочої області для вашої організації . Це дозволить вам керувати всіма захищеними Emsisoft пристроями у вашій компанії з однієї інформаційної панелі.

Щоб створити робочу область для вашої організації, відкрийте MyEmsisoft , натисніть «Робочі простори» у блоці меню «Консоль хмари», натисніть кнопку «Створити робочу область» та введіть унікальну назву для своєї робочої області.

3. Додайте пристрої до робочої області

Упорядкуйте управління безпекою, додавши всі захищені Emsisoft кінцеві точки до робочої області, створеної на попередньому кроці.

Щоб додати пристрої до робочої області , перейдіть на панель огляду робочої області та натисніть кнопку “Додати пристрій”.

Виберіть опцію “Встановити захист на цьому пристрої”, яка негайно завантажить ваш робочий простір. Після встановлення щойно захищений пристрій автоматично додається у вашу робочу область.

Ми також пропонуємо ряд альтернативних варіантів для конкретних випадків спеціального використання, які можна знайти тут .

Зручна порада: використовуючи власний інсталятор, вам не потрібно буде входити або вводити ліцензійний ключ на захищеному пристрої. Інсталятор поставляється з маркером аутентифікації, який гарантує, що пристрій безпосередньо підключається до вашої робочої області. Ми рекомендуємо регулярно змінювати маркер або коли ви підозрюєте, що хтось отримав несанкціонований доступ до нього. Маркер автентифікації можна скинути в політиці захисту “Нових пристроїв”.

4. Створіть та застосуйте налаштування політики для своїх команд

Налаштування параметрів захисту кожного окремого пристрою – це трудомісткий процес. Щоб допомогти вам заощадити час, Emsisoft Cloud Console дозволяє створювати та редагувати політику захисту та застосовувати налаштування в усьому світі або до вибраних груп пристроїв.

Ми рекомендуємо створювати групи на базі структури вашої організації та застосовувати налаштування, що відображають їх потреби. Наприклад, ваші технічні команди можуть захотіти більш локального контролю функцій захисту, тоді як інші відділи можуть віддавати перевагу більш «автопілотному» варіанту.

Для початку перейдіть на панель “Політика захисту”, де ви можете створювати нові групи, додавати пристрої до груп та змінювати налаштування групи.

Зручна порада: можна перетягувати пристрої з однієї групи в іншу.

5. Запустіть сканування зловмисного програмного забезпечення на всіх пристроях

Встановивши програмне забезпечення захисту Emsisoft, ми настійно рекомендуємо запустити вручну сканування шкідливих програм на всіх своїх пристроях. Це забезпечує чистоту системи та дозволяє ефективно захищати компоненти в режимі реального часу, рухаючись вперед.

Щоб запустити сканування, перейдіть до рівня пристрою, який відображає візуальне зображення того, що бачить ваш користувач на робочому столі, і натисніть на велику синю плитку Сканування вгорі.

Після завершення сканування перегляньте панель робочої області, щоб перевірити наявність сповіщень та перевірити, які пристрої захищені.

6. Налаштування сповіщень у налаштуваннях робочої області

Система сповіщень Emsisoft Cloud Console попереджає вас про виникнення інциденту, що дозволяє ефективно вирішувати проблеми та скорочувати час відповіді.

Щоб налаштувати сповіщення , перейдіть до нижньої панелі налаштувань робочої області, де ви можете вибрати, з яких компонентів захисту ви хочете отримувати сповіщення.

Ви також можете швидко виправити проблеми безпосередньо в інформаційній панелі, натиснувши “Виправити зараз” у розділі “Невирішені проблеми”.

7. Купіть ліцензію до закінчення пробного періоду

Щоб ваш бізнес був повністю захищений Emsisoft Business Security, обов’язково придбайте ліцензію до того, як закінчиться пробний період.

Ви можете придбати ліцензію тут , вона потім може бути вставлена в продукт з допомогою панелі «ЛІЦЕНЗІЙ» в Emsisoft Cloud Console.