З нашими антивірусами ви заощаджуєте свій час і свої гроші

У кризовий час всі повинні розумно розпоряджатися своїм бюджетом, купуючи найкращий продукт за невеликі гроші. Думаєте, що це неможливо? Ми доведемо вам зворотне.
На безпеці, як усім відомо, економити – піддати себе зайвому ризику, тому відповідальні користувачі не шкодують коштів на придбання найпотужніших (і недешевих) антивірусних рішень. Потужні антивірусні рішення дозволяють користувачеві зберегти в цілісності інформацію і захистити користувача від позаштатних ситуацій, це значно економить час і нерви.

Ми даємо користувачам можливість використовувати найпотужніші антивірусні рішення за акційними цінами, при цьому якість антивірусів залишається на найвищому рівні, а ціна – нижча на 40-65% від базової. Найпростіший приклад: TrustPort Antivirus 1 рік 1 ПК доступний лише за 10 USD за акційною ціною, базова ціна даного антивіруса становить 25 USD, економія – 60%. TrustPort Internet Security 1 рік 1 ПК за акційною ціною – лише 12 USD, при звичайній ціні в 35 USD, економія – 65%. Зі знижкою так само доступні і антивіруси G DATA: G DATA Internet Security – лише 10 USD (економія 41%), G DATA Total Protection – лише 12 USD (економія 43%).

Економити на безпеці можна, просто робити це потрібно розумно.