Спробуйте мережеву версію G DATA

Відкрийте для себе можливості рішень G DATA для підприємств в реальних умовах. Протестуйте кожну функцію і складіть власну думку про те, що може і як працює G DATA Business Security на практиці. Поряд з класичною установкою унікальний інструмент G DATA LiveView дозволяє безпосередньо за допомогою браузера тестувати функції G DATA EndpointProtection віддалено в реальній мережі. Просто увійдіть в систему і приступайте! Зробіть свій вибір і G DATA LiveView Web надасть вам можливість скористатися оригінальним G DATA WebAdministrator.

До ваших послуг є всі можливості, які вам забезпечує WebAdministrator будь-якого іншого рішення G DATA для підприємства. Якщо вам потрібно мобільне управління безпекою в мережі, скористайтеся новим G DATA MobileAdministrator. В такому випадку G DATA LiveView “Mobile” також забезпечить оригінальні умови тестування: саме такі, в яких знаходяться всі користувачі рішень G DATA для підприємств.

За допомогою G DATA WebAdministrator в G DATA LiveView Web ви також можете заходити в налаштування безпеки мережі з комп’ютерів, на яких не встановлені модулі G DATA. Для цього відкрийте представлену нижче посилання в браузері свого комп’ютера. Потім введіть зазначені нижче дані для входу, після чого відразу ж відкриється G DATA WebAdministrator – онлайн-панель управління G DATA Business.

URL: https://mms.gdata.de/GDAdmin
Сервер: localhost
Аутентифікація: Інтегрована аутентифікація
Ім’я користувача: demo
Пароль: gdata
(Необхідний браузер IE і Silverlight®)

Відкрийте для себе новий вимір управління безпекою в мережі.

Перевірте, як за допомогою G DATA LiveView “Mobile” можна управляти параметрами безпеки смартфона або планшетного ПК в мережі. Для цього відкрийте посиланням, розташованим нижче в браузері свого мобільного пристрою або зісканують QR-код. Потім введіть зазначені нижче дані для входу, і ви відразу ж отримаєте доступ до G DATA MobileAdministrator – мобільного панелі управління G DATA Business.

URL: https://mms.gdata.de/GDMobileAdmin
Сервер: localhost
Аутентифікація: Інтегрована аутентифікація
Ім’я користувача: demo
Пароль: gdata

(Необхідний браузер IE і Silverlight®)


G DATA WebAdministrator